Nils Ryndel blandteknik

Nils Ryndel blandteknik
Nils Ryndel blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYNDEL, Nils (född 1917): Komposition, signerad och daterad 1985, blandteknik, 35x20 cm
PROVENIENS: Galleri 1

162386

2012-12-12