Rullvagn i bonad björk

Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, glasskiva, bonad björk, höjd 64, 42x73 cm

Skador

162403

2012-12-12