Berntson gouache

Berntson gouache
Berntson gouache
Berntson gouache
Berntson gouache

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNTSON, Hans Ragnar (samtida): Komposition, monogramsignerad HRB-85, gouache, 40x33 cm
PROVENIENS: Galleri 1

162407

2012-12-12