Byrå
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1800-tal, valnöt, höjd 95, 101x48 cm
Kuntoraportti
Fanérskador
162426
Päivämäärä:
2012-12-11