Bordslampa Axel Gute

Bordslampa Axel Gute
Bordslampa Axel Gute
Bordslampa Axel Gute
Bordslampa Axel Gute
Bordslampa Axel Gute
Bordslampa Axel Gute

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, signerad Gute (Axel Gute), patinerad metall, i form av kvinnofigur med orm och djävul, höjd inklusive skärm 52 cm

Lagning vid ormens huvud

162435

2012-12-10