Fällbord med alrotsfanerad skiva
2012-12-12
162450
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÄLLBORD, med alrotsfanerad skiva, tunn mässingslist, höjd 69, diameter, 45 cm
Skiva med lagning