Svante Rydberg oljemålning

Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYDBERG, Svante (född 1948): Gående figur, signerad S.Rydberg-80, olja på duk, 41x35 cm
PROVENIENS: Svenska Bilder

162456

2012-12-12