Fanny Hjelm miniatyrer

Fanny Hjelm miniatyrer
Fanny Hjelm miniatyrer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJELM, Fanny (1858-1944), 3 st miniatyrer, stilleben samt skärgårdsmotiv, signerade Fanny Hjelm 1898, akvarell, 25x2,5 - 11,5x8,5 cm

162467

2012-12-12