Kandelabrar, 1 par, 1800-talets andra hälft
2012-12-12
162472
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för sju ljus vardera, 1800-tals andra hälft, förgylld brons, höjd 64 cm
Mindre dekordel saknas, något stukade ljusarmar