Giovanni Angelis akvarell

Giovanni Angelis akvarell
Giovanni Angelis akvarell
Giovanni Angelis akvarell
Giovanni Angelis akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANGELIS, Giovanni (född 1938): "Cavalli et figure", signerad och daterad J de Angelis, akvarell, 66x49 cm

162501

2012-12-12