Brickbord med bemålad bricka
2012-12-13
162506
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRICKBORD, 1800-tal, skuren pastellerad bemålad dekor och bricka, signerad C G Hahn, höjd 67, 53x71 cm
Slitage och skador