Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, engelskt, 1700-tal, urtavla i mässing signerad Thomas Long Deal, fodral delvis i rotfanér, höjd 220 cm, pendel, nyckel och lod finns
162514
2012-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här