Engelskt golvur

Engelskt golvur
Engelskt golvur
Engelskt golvur
Engelskt golvur

Klubbat för:

14 500 SEK

5 000 SEK

GOLVUR, engelskt, 1700-tal, urtavla i mässing signerad Thomas Long Deal, fodral delvis i rotfanér, höjd 220 cm, pendel, nyckel och lod finns

162514

2012-12-13