Robert Thegerström skisser

Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert 1(857-1919), 4 st nakenstudier, delvis signerade, en daterad 1879, kol, varierande format
Proveniens: Konstnärens familj

162526

2012-12-13