Skördemotiv oljemålning

Skördemotiv oljemålning
Skördemotiv oljemålning
Skördemotiv oljemålning
Skördemotiv oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skördemotiv, olja på duk, 80x131 cm

Lagning a tergo

162575

2012-12-13