PMP akvarell

PMP akvarell
PMP akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975), tillskriven: Stadsbild, osignerad, olja på pannå, 47x57 cm

Kuntoraportti

162580

Päivämäärä:

2012-12-13