PMP akvarell
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975), tillskriven: Stadsbild, osignerad, olja på pannå, 47x57 cm
Kuntoraportti
162580
Päivämäärä:
2012-12-13