Einar Norelius etsning och tusch

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NORELIUS, Einar (1900-1984): (3 st) Sagoprinsessa samt pyssling, signerade, etsning resp tuschteckningar, 10x7, 10x11,5 samt 7x15 cm

162594

2012-12-14