Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Båt i hamn, signerad och daterad -34 (möljligen Gustav Adolf Fahle - 1906-1989), olja på pannå, 39x57 cm, rammått 62x79 cm

162598

2012-12-14