Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -79, färglitografi, 65/250, 58x45 cm
162605
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här