Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -79, färglitografi, 65/250, 58x45 cm

162605

2012-12-14