Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HARRINGTON, Mann (1865-1937): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Harrington Mann 1904, olja på duk, 51,5x36 cm
Ram med skador
162673
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här