Harrington Mann oljemålning

Harrington Mann oljemålning
Harrington Mann oljemålning
Harrington Mann oljemålning
Harrington Mann oljemålning
Harrington Mann oljemålning
Harrington Mann oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARRINGTON, Mann (1865-1937): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Harrington Mann 1904, olja på duk, 51,5x36 cm

Ram med skador

162673

2012-12-14