Gräddkanna sockerskål silver

Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, invändigt förgyllda, rokokostil, bär svenska importstämplar, höjd 4,5-8,5 cm, vikt ca 184 g

162696

2012-12-14