Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, invändigt förgyllda, rokokostil, bär svenska importstämplar, höjd 4,5-8,5 cm, vikt ca 184 g
162696
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här