Elgström Ossian fartyg

Elgström Ossian fartyg
Elgström Ossian fartyg
Elgström Ossian fartyg
Elgström Ossian fartyg
Elgström Ossian fartyg
Elgström Ossian fartyg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELGSTRÖM, Ossian (1883-1950), Ryskt fartyg som fraktar ammunition till spanska inbördeskriget, signerad och daterad Ossian Elgström Torekov, 1936, blandteknik, 35x45

162705

2012-12-14