Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALI, Salvador,(1904-89): "The Snow queen" ur "Contes d´Andersen", signerad 71/75, färglitografi, bildyta 55x37 cm

162713

2012-12-14