Marie-Louise Ekman färgserigrafi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): "Dali och Baertling",
signerad och daterad M. L. De Geer Bergenstråhle 1980, 59/90, färgserigrafi, 116x90 cm

162717

2012-12-14