Vytautas Kasiulis oljemålning

Vytautas Kasiulis oljemålning
Vytautas Kasiulis oljemålning
Vytautas Kasiulis oljemålning
Vytautas Kasiulis oljemålning
Vytautas Kasiulis oljemålning
Vytautas Kasiulis oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Cafeinteriör, signerad Kasiulis, olja på duk, 64x54 cm

Uppfodrad

162722

2012-12-14