Helmut Mantel oljemålning
2012-12-14
162733
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): "Silver", signerad E. H. Mantel, olja på duk, 81x122 cm