Oidentifierad konstnär akvarell
2012-12-14
162767
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med segelbåtar, otydligt signerad, akvarell med täckvitt, 36x51 cm
Färgbortfall