Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med segelbåtar, otydligt signerad, akvarell med täckvitt, 36x51 cm
Färgbortfall
162767
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här