Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med segelbåtar, otydligt signerad, akvarell med täckvitt, 36x51 cm

Färgbortfall

162767

2012-12-14