Märklin vagnar 22 st
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN VAGNAR, H0, 22 st godsvagnar, omkring 1930-40-tal, 320S, 314BP, 311Kb, 311b, 320, 320S, 362, 374St 2 st, 363, 364, 365 2st, 372 3 st, 381 6 st
Skador, delvis omlackerade och renoverade
162777
2012-12-15