Carl Wilhelmson akvarell och blyerts
2012-12-15
162786
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Tre kalvar, signerad C Wilhelmson, akvarell och blyerts, skiss, 66x69 cm