Uno Vallman olja
2012-12-15
162794
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Bergslandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, 22x27 cm