Rolf Enge oljemålning

Rolf Enge oljemålning
Rolf Enge oljemålning
Rolf Enge oljemålning
Rolf Enge oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGE, Rolf, "Skeisdalen/Duaskaret", signerad och daterad R Enge -43, olja på duk, 36x45 cm

162796

2012-12-15