Salkar i silver
2012-12-13
162797
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 1800-tal, rokokostil, SALTKAR, 1 par, empire, silver, Danmark, total vikt 256 g
Lagningar