Tor Bjurström ojlemålning

Tor Bjurström ojlemålning
Tor Bjurström ojlemålning
Tor Bjurström ojlemålning
Tor Bjurström ojlemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): "Vy mot havet", signerad Bjurström, olja på pannå, 60x72,5 cm

162803

2012-12-15