Gunnar Brusewitz akvarell
2012-12-13
162812
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Första skrakarna", signerad och daterad G Brusewitz feb-90, akvarell, 28x38 cm