Sven X:et Erixon oljemålning

Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Sädesfält, signerad och daterad Sven Erixon -43, olja på duk, 50x61 cm

162816

2012-12-14