Handskrift

Handskrift
Handskrift
Handskrift
Handskrift

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPTISK SKRIFT, troligen 1800-tal, handskrivet manus i skinnband med medföljande fodral och väska

ej kontrollerad, fuktskador

162820

2012-12-14