Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982): Landskap samt "Fars profil", signerade Gullby, etsningar, 7,5x8,2 respektive 10,7x13,2 cm

162829

2012-12-14