Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GULLBY, Folke (1912-1982): Landskap samt "Fars profil", signerade Gullby, etsningar, 7,5x8,2 respektive 10,7x13,2 cm
162829
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här