Bengt Fransson oljemålning
2012-12-15
162841
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Den första snön", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm