Maud Hollyer akvarell

Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell
Maud Hollyer akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOLLYER, Maud (?-1910): Lantidyll-England, signerad Maud Hollyer, akvarell, 62x81 cm

Smärre fläckar

162860

2012-12-16