Peter Tillberg kolteckning

Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TILLBERG, Peter (född 1946): Figur, kol på papper, signerad och daterad -81, ca 206x132 cm

Hål efter häftstift, fläckar, smärre skada

162864

2012-12-15