Lars Hillersberg blandteknik

Lars Hillersberg blandteknik
Lars Hillersberg blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2005): "Nyliberalernas väderspända Palme - kritik fyller ett politiskt tomrum", signerad Lars Hillersberg, blandteknik på smörpapper, mått med passepartout 72x62 cm

Smärre papperskador

162866

2012-12-15