Lars Hillersberg blandteknik
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2005): "Nyliberalernas väderspända Palme - kritik fyller ett politiskt tomrum", signerad Lars Hillersberg, blandteknik på smörpapper, mått med passepartout 72x62 cm
Smärre papperskador
162866
2012-12-15