Lars Hillersberg balndteknik på papper

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (1937-2005): Sergels torg, signerad Hillersberg, blandteknik på papper, 19x25 cm.
PROVENIENS: Tore Anderssons samling, Stockholm

162873

2012-12-16