Börge Mogensen matgrupp

Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp
Börge Mogensen matgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, Danmark, 1960-tal, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modelno 284, ek, beståenede av, 4 stolar, 1 matbord, bordets mått höjd 69, 180x89 cm

Bruksslitage

162888

2012-12-15