Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, Danmark, 1960-tal, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modelno 284, ek, beståenede av, 4 stolar, 1 matbord, bordets mått höjd 69, 180x89 cm
Bruksslitage
162888
2012-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här