Börge Mogensen matgrupp
2012-12-15
162888
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATGRUPP, Danmark, 1960-tal, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modelno 284, ek, beståenede av, 4 stolar, 1 matbord, bordets mått höjd 69, 180x89 cm
Bruksslitage