Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARETTETUI, silver med emalj, otydliga stämplar, 8,5x8 cm
Smärre repor, inskription på insidan "Noel 1911"
162893
2012-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här