Etui silver med emalj

Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj
Etui silver med emalj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUI, silver med emalj, otydliga stämplar, 8,5x8 cm

Smärre repor, inskription på insidan "Noel 1911"

162893

2012-12-14