Figurin etsning

Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning
Figurin etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Germany, bulldog, höjd 14 cm, längd 16, ETSNING, "Bulldog", signerad, 12/15, 22x19 cm

162906

2012-12-13