Matgrupp i ek

Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, med utragsskivor, ek, 6 stolar, skulpterat trä, bordets höjd 74, 167x145 cm

Sprickor, skador och slitage

162928

2012-12-15