Bägare punschmuggar i silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄGARE, Råström, Stockholm 1978, PUNSCHMUGGAR, 6 st., hamrat, invändigt med förgyllning, Göteborg 1970-tal, olika årstämplar, BÄGARE, 6 st., Göteborg 1970-tal, silver, total vikt ca 492 g
162943
2012-12-14