Bägare punschmuggar i silver

Bägare punschmuggar i silver
Bägare punschmuggar i silver
Bägare punschmuggar i silver
Bägare punschmuggar i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, Råström, Stockholm 1978, PUNSCHMUGGAR, 6 st., hamrat, invändigt med förgyllning, Göteborg 1970-tal, olika årstämplar, BÄGARE, 6 st., Göteborg 1970-tal, silver, total vikt ca 492 g

162943

2012-12-14