Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Gårdsmotiv, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 24x34 cm

162954

2012-12-15