Elisabeth Warling oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
WARLING, Elisabeth (1858-1915): Barnportätt, signerad Elisabeth Warling, olja på duk, 55x44 cm
Kuntoraportti
162957
Päivämäärä:
2012-12-15