Elisabeth Warling oljemålning

Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

WARLING, Elisabeth (1858-1915): Barnportätt, signerad Elisabeth Warling, olja på duk, 55x44 cm

Kuntoraportti

162957

Päivämäärä:

2012-12-15